درمان میگرن در کلینیک آرامش

درمان میگرن در کلینیک آرامش با استفاده از داروی میگری هیل ( روش بخور درمانی )  تحت نظر پزشک متخصص و مشاورین میگرن انجام می شود.
دوره درمان کلینیکی میگرن در چهار بخش انجام می شود و بیمار در طی دوره درمان خود علاوه بر دریافت دارو از مشاوره و آنالیز های لایف استایل و سایر خدمات جانبی کلینیک نیز بهرمند خواهد شد.
2

مشاوره اولیه

در صورت تشخیص بیماری، در جلسه اول جزئیات و نحوه مصرف دارو و دوره درمانی برای مراجعه کننده بازگو شده و برنامه درمانی فرد تنظیم می شود.
4

پیگیری درمان

بعد از طی دوره درمان وضعیت فرد درمان شده توسط مشاور به مدت 6 ماه مورد ارزیابی قرار می گیرد تا درمان قطعی میگرن در فرد مورد مداوا مورد تایید قرار گیرد.
1

تشخیص میگرن

ویزیت اولیه توسط پزشکان مستقر در کلینیک آرامش انجام شده و  پس از معاینات بالینی و بررسی آزمایشات، وجود یا عدم وجود بیماری میگرن تشخیص داده خواهد شد.
3

شروع درمان

دوره درمان و دوز دارو بر اساس نوع داروی انتخابی و شرایط بیماری برای وی مشخص شده و بیمار طی مدت مشخص داروی درمان میگرن را تحت نظر مشاور میگرن، مصرف خواهد کرد.

رزرو نوبت مراجعه به کلینیک

جهت رزرو نوبت برای مراجعه به کلینیک آرامش می توانید به صورت آنلاین فرم رزرو نوبت را تکمیل نمایید. کارشناسان کلینیک بعد از بررسی درخواست شما، جهت هماهنگی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

کلینیک چند تخصصی درد آرامش، ارائه کننده خدمات پیشگیری و درمان دردها و بیماری ها با استفاده از روش های طب سنتی، طب مدرن، خدمات طب سوزنی، مشاوره تغذیه، مشاوره روان شناسی و آروماتراپی و کلینیک تخصصی آلرژی. این کلینیک به صورت تخصصی خدمات درمان بیماری میگرن را در یک پکیج کامل درمانی همه جانبه ارائه می نماید. در کلینیک آرامش شما می توانید از خدمات آنالیز تخصصی بدن توسط دستگاه های بادی آنالیز و QRMA بهرمند شوید و یا با متخصصین نوروسایکوتراپی در زمینه هایی چون مدیریت استرس مشاوره تخصصی داشته باشید. در این کلینیک برخی درد های عضلانی و عصبی شما توسط روش های طب سوزنی درمان شده و یا می توانید توسط بخور های گیاهان دارویی تجربه لذت بخش بخور درمانی را در کلینیک آرامش داشته باشید. در اتاق بخور کلینیک، درمان سینوزیت، درمان سرماخوردگی، درمان آلرژی، اختلالات مجاری تنفسی، بسیاری از آشفتگی ها روحی، روانی، سردرد ها و حتی میگرن امکان پذیر است. کلینیک آرامش طب سنتی را به صورتی کاملا علمی در کنار پزشکی نوین قرار داده تا آرامش را به شما هدیه کند.

جستجو