مشاوره و پزشکی لایف استایل

لايف استايل نقطه ي تلاقي سه طب شناخته شده ي سنتي (ايراني)، مدرن و مکمل است؛ جايگاهي که به دلايل متعدد مورد بي مهري بازار دارو و درمان دنيا قرار گرفته است! تأمّل درخصوص چگونه زيستن از ديرباز ذهن بشر را به خود مشغول ساخته و به موازات ارتقاي سطح دانش و آگاهي عمومي و نيز پيشرفت علم و فنّاوري و به خصوص فنّاوري هاي نوين ارتباطي، سبک هاي زندگي مختلفي رواج يافته است. سبک زندگي از جمله مفاهيمي است که در ادبيات علوم اجتماعي کاربرد گسترده اي دارد و براي بيان برخي از مهم ترين واقعيت هاي فرهنگي به کار مي رود. سبک زندگي، حوزه اي به شدّت درآميخته با سلايق، تمايلات و ترجيحات افراد جامعه است.
تحليل سبک‌زندگي و بررسي اثرات آن بر سلامت افراد جامعه، رويکردي است جهت انطباق بهتر و با کيفيت تر با شرايط جديد زندگي در جوامع مختلف؛ شرايطي که در آن ناراحتي ها و بيماري هاي مزمن (بويژه بيماري هاي قلبي - عروقي و سرطان در کشور ما و ساير کشورهاي دنيا) زمينه ساز بسياري از ناخوشي ها و موثر در کاهش کيفيت زيستن شده است؛ در جوامع صنعتي و رو به توسعه ي امروز، رفع اختلالات روانشناختي متعدد مانند افسردگي و سردردهای مزمن، پيشگيري از استرس روزافزون و موارد بيشمار ديگر، بسيار داراي اهميت شده اند.
مشاوره و آناليز سبک زندگي افراد در جوامع توسعه يافته ي دنيا چندي است که آغاز شده است؛ بررسي آداب غذايي، نوع پوشاک و سبک ساخت خانه ها و وسايل زندگي، الگوي خواب و بيداري، بررسي شغل و حرفه ي افراد و تاثير آن در سلامت شان، مطالعه ي کالبد روان و ذهن افراد و تاثير بينش ها و باورهاي سنتي و آييني در زندگي روزمره، همگي تنها بخشي از شاخص هاي استاندارد و مورد توافق بررسي سبک زندگي افراد در اقوام مختلف است که بر اساس هر کشور و شرايط جغرافياي ويژه اي، اين شاخص ها بومي و بازبيني مي شوند. در کنار مشاوره ي سبک زندگي، پزشکي ويژه ي آن، با بررسي و کنترل فاکتورهاي حياتي موثر در سلامتي تان، پيشگيري از بروز و در صورت نياز درمان عوارض موجود را با رويکردي سيستمي و همه جانبه از جسم و وروان شما تضمين مي کند.
آنچه مشاوره ي سبک زندگي و پزشکي ويژه ي آن را در کلينيک آرامش تهران، متفاوت از ساير مشاوره ها و روش درماني شاخه ي پزشکي مي کند، رويکرد پيش گيري بهتر از درمان در عمل است.
در صورتی که از بیماری خاصی رنج می برید با استفاده از اين خدمات متفاوت و بديع، تشخیص، مدیریت درمان و تسریع در فرایند درمان رخ داده و پایداشت سلامت شما در صورت همراهی و پذیرش فرهنگ درمان پذیری تضمین خواهد شد.
در خدمات مشاوره و پزشکي لايف استايل شما با تحليل هر آنچه براي شما تهديد و مضر است رو به رو مي شويد و در عمل، براي مقابله و سازگاري توانبخش با شرايط محيطي و اجتماعي زندگي  و حفظ سلامتي تان آماده مي شويد
مشاوران لایف استایل، با ارزیابی دقیق وضعیت سلامت جسمانی و روانی هر فرد، با توجه به شغل، سن، مزاج، عادات غذایی و شخصیت هر فرد، تدابیر و راهکارهای منحصر به فرد و خاص بومی را به هر فرد ارائه می‌دهد 

اگر شما هم به فکر پیشگیری از بیماری‌های مزمن و خانوادگی یا کنترل و درمان بیماری‌های مزمن کنونی خود هستید، حتما به بخش مشاوره و پزشکی سبک زندگی کلینیک آرامش سری بزنید.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

کلینیک چند تخصصی درد آرامش، ارائه کننده خدمات پیشگیری و درمان دردها و بیماری ها با استفاده از روش های طب سنتی، طب مدرن و خدمات تخصصی لایف استایل، مشاوره تغذیه، روان شناسی و بخور درمانی. این کلینیک به صورت تخصصی خدمات درمان بیماری میگرن را در یک پکیج کامل درمانی همه جانبه ارائه می نماید. در کلینیک آرامش شما می توانید از خدمات مشاوره لایف استایل و خدمات آنالیز های تخصصی بدن توسط دستگاه های بادی آنالیز و QRMA بهرمند شوید و یا با متخصصین مدیریت استرس مشاوره تخصصی داشته باشید. همچنین در کلینیک لایف استایل مشاوران متخصص تغذیه آماده هستند تا مشاوره های درمانی، پیش گیری و تناسب اندام را بر مبنای تغذیه سالم به شما ارائه دهند.  در این کلینیک برخی درد های عضلانی و عصبی شما توسط روش های طب فشاری درمان شده و یا می توانید توسط بخور های گیاهان دارویی تجربه لذت بخش بخور درمانی را در کلینیک آرامش داشته باشید. در اتاق بخور کلینیک، درمان سینوزیت، سرماخوردگی، درمان آلرژی، اختلالات مجاری تنفسی، بسیاری از آشفتگی ها روحی، روانی، سردرد ها و حتی میگرن امکان پذیر است. کلینیک آرامش طب سنتی را به صورتی کاملا علمی در کنار پزشکی نوین قرار داده تا آرامش را به شما هدیه کند.