میگرن

با سلام

میگرن کات را می توانید از داروخانه های منتخب و یا داروخانه های آنلاین تهیه کنید و بهترین راه تهیه دارو تماس با پشتیبانی تهیه دارو است. تیم پشتیبانی ما به شما نزدیک ترین داروخانه و یا بهترین نحوه تهیه دارو را بر اساس محل سکونت شما پیشنهاد خواهند نمود.

در حال حاضر میگری هیل تنها در تهران قابل استفاده است اما تقاضاهایی برای راه اندازی کلینیک میگرن با استفاده از داروی میگری هیل در برخی استان ها بوده و ممکن است در آینده ای نه چندان دور در برخی از مراکز استان ها این قابلیت فراهم شود. در حال حاضر پیشنهاد ما استفاده از میگرن کات است.

 

با آرزوی سلامتی

در سه شنبه ارديبهشت 17
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

کلینیک چند تخصصی درد آرامش، ارائه کننده خدمات پیشگیری و درمان دردها و بیماری ها با استفاده از روش های طب سنتی، طب مدرن، خدمات طب سوزنی، مشاوره تغذیه، مشاوره روان شناسی و آروماتراپی و کلینیک تخصصی آلرژی. این کلینیک به صورت تخصصی خدمات درمان بیماری میگرن را در یک پکیج کامل درمانی همه جانبه ارائه می نماید. در کلینیک آرامش شما می توانید از خدمات آنالیز تخصصی بدن توسط دستگاه های بادی آنالیز و QRMA بهرمند شوید و یا با متخصصین نوروسایکوتراپی در زمینه هایی چون مدیریت استرس مشاوره تخصصی داشته باشید.  در این کلینیک برخی درد های عضلانی و عصبی شما توسط روش های طب سوزنی درمان شده و یا می توانید توسط بخور های گیاهان دارویی تجربه لذت بخش بخور درمانی را در کلینیک آرامش داشته باشید. در اتاق بخور کلینیک، درمان سینوزیت، درمان سرماخوردگی، درمان آلرژی، اختلالات مجاری تنفسی، بسیاری از آشفتگی ها روحی، روانی، سردرد ها و حتی میگرن امکان پذیر است. کلینیک آرامش طب سنتی را به صورتی کاملا علمی در کنار پزشکی نوین قرار داده تا آرامش را به شما هدیه کند.