آیا شما هم از آلرژی رنج می برید ؟
آلرژی یکی از مشکلات شایع و آزاردهنده در زندگی بسیاری از افراد است و کارهای روزمره فرد را دچار اختلال می کند. این بیماری حاصل واکنش اشتباه سیستم ایمنی به ورود ترکیبات طبیعی و غیر سمی به بدن است.

جهت دریافت مشاوره رایگان عدد ۲ را به سامانه ۵۰۰۰۵۴۲۹۵ ارسال نموده و یا بر روی لینک زیر کلیک کنید

اگر شما در زمان‌های خاصی از سال، عطسه و سرفه خشک می‌کنید یا دچار خارش بینی، خارش چشم و آبریزش بینی می‌شوید، بدین معناست که دچار حساسیت فصلی شده‌اید. گرده گل‌ها، درختان و علوفه شایع‌ترین عوامل حساسیت فصلی هستند.
در حالی که واژه “حساسیت فصلی” به طور کلی به عوامل موجود در طبیعت مانند چمن، گرده گل و بذر گیاهان مرتبط است، گروهی از عوامل دیگر نیز وجود دارند که باعث حساسیت سیستم ایمنی می‌شوند. عواملی مانند دودها ، کلر آب استخر و یا نیش حشرات نیز می تواند منجر به حساسیت شود.

جهت دریافت مشاوره رایگان عدد ۲ را به سامانه ۵۰۰۰۵۴۲۹۵ ارسال نموده و یا بر روی لینک زیر کلیک کنید

چگونه آلرژی را درمان کنیم ؟

چگونه آلرژی را درمان کنیم ؟

قطعا راه فرار از آلرژی دوری کردن از مواد حساسیت زا نیست زیرا فردی که به گرده گلها حساس است کل فصل بهار را بایستی در خانه بماند.
قرص های ضد هیستامین هم تا حدودی می توانند علایم آلرژی را در شما مخفی کنند
بعضی از پزشکان نیز به دنبال ماده حساسیت زا هستند و بعد از انجام آزمایشات فراوان سعی می کنند بدن شما را ترکیب شناسایی شده آشنا کنند تا بدن واکنش آلرژیک به آن ماده نداشته باشد

بهترین راه درمان آلرژی تنظیم و تقویت سیستم ایمنی بدن است.

در طب سنتی ایران بعضی گیاهان هستند که به عنوان تنظیم کننده و تقویت کننده سیستم ایمنی بدن به شمار می روند. ما در کلینیک آرامش حاصل سالها مطالعه و تحقیق پژوهشگران کلینیک و انجام آزمایشات متعدد در زمینه اثر بخشی گیاهان را به صورت یک مجموعه آروماتراپی جهت درمان آلرژی گردآوری نموده ایم.
ترکیب شفابخش گیاهان دارویی در کلینیک آرامش می تواند در یک دوره درمان یک ماهه سیستم ایمنی بدن شما را تنظیم و تقویت نموده و بیماری آلرژی را در شما درمان نماید.

در کلینیک آرامش خدمات درمان آلرژی با استفاده از طب گیاهی و روش آروماتراپی و بر پایه تقویت سیستم ایمنی بدن ارائه می گردد. بعد از طی دوره درمان آلرژی در کلینیک آرامش، بدن شما توانایی انجام واکنش صحیح در مقابل مواد آلرژی زا را به دست خواهد آورد و این به این معنی است که آلرژی شما درمان خواهد شد.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

کلینیک چند تخصصی درد آرامش، ارائه کننده خدمات پیشگیری و درمان دردها و بیماری ها با استفاده از روش های طب سنتی، طب مدرن، خدمات طب سوزنی، مشاوره تغذیه، مشاوره روان شناسی و آروماتراپی و کلینیک تخصصی آلرژی. این کلینیک به صورت تخصصی خدمات درمان بیماری میگرن را در یک پکیج کامل درمانی همه جانبه ارائه می نماید. در کلینیک آرامش شما می توانید از خدمات آنالیز تخصصی بدن توسط دستگاه های بادی آنالیز و QRMA بهرمند شوید و یا با متخصصین نوروسایکوتراپی در زمینه هایی چون مدیریت استرس مشاوره تخصصی داشته باشید. در این کلینیک برخی درد های عضلانی و عصبی شما توسط روش های طب سوزنی درمان شده و یا می توانید توسط بخور های گیاهان دارویی تجربه لذت بخش بخور درمانی را در کلینیک آرامش داشته باشید. در اتاق بخور کلینیک، درمان سینوزیت، درمان سرماخوردگی، درمان آلرژی، اختلالات مجاری تنفسی، بسیاری از آشفتگی ها روحی، روانی، سردرد ها و حتی میگرن امکان پذیر است. کلینیک آرامش طب سنتی را به صورتی کاملا علمی در کنار پزشکی نوین قرار داده تا آرامش را به شما هدیه کند.

جستجو