چهارمین جشنواره و نمایشگاه گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب ایرانی(سنتی)

نمایشگاه و جشنواره گیاهان دارویی، فراورده های طبیعی و طب ایرانی به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای طب ایرانی در 21 تا 24 آبان ماه در محل مصلی تهران برگزار می گردد.


شرکت میم دارو با همکاری کلینیک آرامش تهران با معرفی داروی میگرن کات و ارائه خدمات مشاوره و پایش میگرن میزبان مراجعین محترم خواهند نمود.

 

در این نمایشگاه غرفه شرکت میم دارو در ضلع شرقی شبستان واقع گردیده است. با توجه به فضای گسترده نمایشگاه و دشواری جستجوی غرفه ها، جهت بازدید از غرفه میم دارو   می توانید از نقشه راهنما استفاده نمایید.

 

 

 

 

مطالب پیشنهادی

مهرتن؛ مغز هوشمند راز تندرستی

 کتاب مهرتن مغز هوشمند راز تندرستی نوشته دکتر حامد اختیاری است که توسط انتشارات مهرسا منتشر شده است .

ادامه مطلب...

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

کلینیک چند تخصصی درد آرامش، ارائه کننده خدمات پیشگیری و درمان دردها و بیماری ها با استفاده از روش های طب سنتی، طب مدرن، خدمات طب سوزنی، مشاوره تغذیه، مشاوره روان شناسی و آروماتراپی و کلینیک تخصصی آلرژی. این کلینیک به صورت تخصصی خدمات درمان بیماری میگرن را در یک پکیج کامل درمانی همه جانبه ارائه می نماید. در کلینیک آرامش شما می توانید از خدمات آنالیز تخصصی بدن توسط دستگاه های بادی آنالیز و QRMA بهرمند شوید و یا با متخصصین نوروسایکوتراپی در زمینه هایی چون مدیریت استرس مشاوره تخصصی داشته باشید.  در این کلینیک برخی درد های عضلانی و عصبی شما توسط روش های طب سوزنی درمان شده و یا می توانید توسط بخور های گیاهان دارویی تجربه لذت بخش بخور درمانی را در کلینیک آرامش داشته باشید. در اتاق بخور کلینیک، درمان سینوزیت، درمان سرماخوردگی، درمان آلرژی، اختلالات مجاری تنفسی، بسیاری از آشفتگی ها روحی، روانی، سردرد ها و حتی میگرن امکان پذیر است. کلینیک آرامش طب سنتی را به صورتی کاملا علمی در کنار پزشکی نوین قرار داده تا آرامش را به شما هدیه کند.

جستجو