آغاز ارائه خدمات طب سوزنی در کلینیک آرامش توسط دکتر امیر هومن کاظمی

با توجه به رسالت کلینیک آرامش در ارائه خدمات نوین درمان درد و تکیه بر طب سنتی و درمان‌های طبیعت‌محور خدمات طب‌سوزنی در جهت درمان دردها و بیماری‌های عصبی و عضلانی، بیماری‌های عمومی بدن، استرس و اضطراب‌ها و خدماتی نظیر درمان چاقی و کاهش وزن، تحت نظر امیر هومن کاظمی ارائه می‌شود.

 

طب سوزنی از دیرباز به عنوان یکی از روش‌های درمانی توانمند در درمان بیماری‌های مختلف شناخته شده و با توجه به ویژگی‌های خاص و نتایج خارق‌العاده این نوع از درمان از کشور چین به سراسر جهان گسترش یافت. امروزه این روش درمانی یک روش شناخته شده در سراسر جهان است و کلینیک‌های متعددی به ارائه خدمات درمانی طب سوزنی می‌پردازند. 

اما باید توجه داشت که طب سوزنی در ظاهر ساده و در باطن خود نیازمند دانش و توانمندی بسیار بالایی است و با دانش صحیح طب سوزنی است که می‌توان به درمان‌های واقعی با این طب دست یافت.

کلینیک آرامش افتخار دارد که از ابتدای سال 1397 میزبان یکی از با تجربه‌ترین و پر افتخار‌ترین اساتید طب سوزنی ایران یعنی دکتر امیرهومن کاظمی بوده و خدمات طب سوزنی را تحت نظر او و در محیط آرام کلینیک آرامش ارائه کند. دکتر امیرهومن کاظمی فارغ التحصیل رشته طب سنتی از دانشگاه پکن چین بوده و در همان دانشگاه به عنوان عضو هیات علمی به درجه استادی رسیده‌اند. همچنین ایشان در مجمع عمومی فدراسیون جهانی طب سوزنی به به عنوان  نائب رئیس این فدراسیون انتخاب شده و افتخار ایران در رشته طب سوزنی و طب سنتی به شمار می‌روند. وی در حال حاضر عضو هیأت علمی و معاون دانشکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده و تاکنون بیش از 6 جلد کتاب در زمینه طب سوزنی از ایشان به چاپ رسیده است.

امیرهومن کاظمی در کلینیک آرامش خدمات طب سوزنی را در درمان انواع بیماری‌ها ارائه می‌کنند که از این میان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

طب سوزنی در درمان بیماری‌های عصبی و عضلانی

طب سوزنی در درمان دردهای سیاتیک

طب سوزنی در درمان استرس و فشارهای روحی

طب سوزنی در درمان بیماری شانه یخ زده

طب سوزنی به عنوان درمان کمکی در بهبود وضعیت کودکان اوتیسم

طب سوزنی در کاهش درد و رفع اختلالاق قاعدگی

استفاده از طب سوزنی در رفع اختلالات خواب

درمان وزوز گوش توسط طب سوزنی

درمان بیماری های دستگاه گوارشی توسط طب سوزنی

درمان چاقی و کمک به لاغری و کاهش وزن توسط طب سوزنی

و صدها کاربرد مختلف از روش‌های درمانی طب سوزنی که در کلینیک آرامش ارائه خواهد شد.

علاقه‌مندان از امروز می‌توانند با تماس تلفنی با کلینیک آرامش با شماره تلفن:  ۹۶۶۲۱۴۱۴-۰۲۱ و یا تکمیل فرم رزرو نوبت،  از خدمات نوین طب سوزنی توسط دکتر امیرهومن کاظمی در کلینیک آرامش تهران بهرمند شوند. 

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

کلینیک چند تخصصی درد آرامش، ارائه کننده خدمات پیشگیری و درمان دردها و بیماری ها با استفاده از روش های طب سنتی، طب مدرن، خدمات طب سوزنی، مشاوره تغذیه، روان شناسی و بخور درمانی. این کلینیک به صورت تخصصی خدمات درمان بیماری میگرن را در یک پکیج کامل درمانی همه جانبه ارائه می نماید. در کلینیک آرامش شما می توانید از خدمات آنالیز تخصصی بدن توسط دستگاه های بادی آنالیز و QRMA بهرمند شوید و یا با متخصصین نروسایکوتراپی در زمینه هایی چون مدیریت استرس مشاوره تخصصی داشته باشید.  در این کلینیک برخی درد های عضلانی و عصبی شما توسط روش های طب سوزنی درمان شده و یا می توانید توسط بخور های گیاهان دارویی تجربه لذت بخش بخور درمانی را در کلینیک آرامش داشته باشید. در اتاق بخور کلینیک، درمان سینوزیت، درمان سرماخوردگی، درمان آلرژی، اختلالات مجاری تنفسی، بسیاری از آشفتگی ها روحی، روانی، سردرد ها و حتی میگرن امکان پذیر است. کلینیک آرامش طب سنتی را به صورتی کاملا علمی در کنار پزشکی نوین قرار داده تا آرامش را به شما هدیه کند.